Громадянство Польщі для українців — як його швидко набути у 2025.


Отримати громадянство іншої країни - справа непроста. У Польщі це зовсім не дитяча гра. Тут є кілька можливостей для отримання громадянства, але кожен шлях має свої вимоги. Іноземці повинні відповідати ряду умов, пов'язаних з перебуванням та доходами, про це повідомляє Куявсько-Поморське воєводство на своєму сайті.
Як стати громадянином Польщі
По-перше, для українців доступний варіант, що передбачає тривале проживання в Польщі трохи більше, ніж три роки, наявність стійкого доходу, право на житло та володіння польською мовою на певному рівні. Інший спосіб - отримати громадянство, якщо ви є подружжям з польським громадянином, з умовою триматися у шлюбі не менше трьох років та легально перебувати в Польщі ще два роки. Також, молодші за 18 років іноземці можуть отримати громадянство, якщо один із батьків має польський паспорт.
Окрім того, є ще одна можливість - встановити своє польське походження. Наприклад, якщо хтось з ваших родичів був громадянином Польщі, ви зможете спробувати відновити втрачене громадянство. У випадку позитивного рішення від президента, ви зможете отримати польське громадянство без особливих умов. Деякі особи мають право на таке громадянство за високі досягнення у науці, мистецтві, спорті тощо.
Інші цікаві аспекти для українців
Не забувайте, що українці зможуть отримати німецьке громадянство в 2025 році через натуралізацію. Також важливо відзначити, що працівники в Польщі у 2025 році матимуть мінімальну заробітну плату в розмірі 4 666 злотих до оподаткування, а в руках вони будуть отримувати приблизно 3 510 злотих. За нічні зміни їм додатково виплачуватимуть гроші, розмір яких буде залежати від місяця.
Коротко кажучи, для українців, які мріють стати громадянами Польщі, існує кілька шляхів до цієї мети, кожен з яких вимагає відповідної підготовки та відповідності ряду вимог, але це можливо, якщо діяти ретельно та правильно.Читайте також
- На кордоні з Молдовою без цієї довідки не пропустять — якої саме
- Яка ситуація на кордоні з Румунією — інформація від ДМС
- Справжній колапс на кордоні — на яких КПП найбільші черги
- У відпустку за кордон — чи мають таке право заброньовані українці
- Гроші від УВКБ ООН — де ще відкриють реєстрацію на виплати
- Німеччина перегляне виплати українцям — кому “уріжуть” допомогу