Наймасштабніша атака на Кривий Ріг — Вілкул про наслідки удару.


Найпотужніший обстріл Кривого Рогу від російських військ
У ніч на середу, 16 липня, Кривий Ріг отримав один з найсильніших обстрілів з початку повномасштабного вторгнення. Російські війська напали на місто балістичною ракетою та 28 ударними дронами типу "Шахед".
Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул в ефірі програми День.LIVE.
Що відомо про наслідки обстрілу Кривого Рогу
Внаслідок атаки були пошкоджені промислове підприємство, об’єкти енергетичної інфраструктури та житлові будинки. Половина міста залишилася без світла та води. Однак завдяки оперативній роботі комунальників, до ранку електро- і водопостачання було відновлено, а трамваї та тролейбуси знову почали курсувати.
За словами Вілкула, загасання пожеж тривало до п’ятої години ранку. Цивільні жертви — на жаль, 17-річного хлопця тяжко поранено і доставлено до лікарні.
"Вони вдарили і по енергетиці, і по промисловості, і по житловому фонду. На жаль, у Кривому Розі від війни загинуло вже понад 100 цивільних, з них – 16 дітей. Ворог діє як терорист", – підкреслив Вілкул.
Незважаючи на руйнування, місто продовжує відновлюватися. З початку війни у Кривому Розі вже відремонтували приблизно три тисячі будинків. Ще 82 будинки перебувають у процесі відновлення. Місто надає допомогу жителям з місцевого бюджету: людям допомагають зі заміною вікон, дверей та дахів.
Масштабні перебої з електропостачанням виникли в місті через обстріли.
Під цим надзаголовком демонструється важкість, з якою стикається місто Кривий Ріг через обстріли російських військ, та заходи, які приймаються для відновлення постраждалих об'єктів та допомоги мешканцям міста.Читайте також
- 100 млрд євро на допомогу Україні — коли ЄС виділить ці гроші
- НАТО хоче віддати Трампу гроші РФ для закупівлі зброї для України
- Репресії в РФ — пошук "забороненої" музики стане злочином
- На Оболоні відкрили унікальне бомбосховище — чим воно особливе
- Не з'явився за повісткою в ТЦК — як покарали мешканця Одещини
- Чи є на фронті нестача бійців — що кажуть у Генштабі